Etiket etiketleme makineleri | ZETA

 

Otomatik etiket etiketleme makineleri  

 

Yatay | Etiket etiketleme makinası


Zorlu uygulamalarda, etiket etiketleme ihtiyaçlarını karsılamak için tasarımı özel etiket etiketleme makinası.

Yatay etiket etiketleme makinası, doğası gereği yatay konumda etiketlenmesi zorunlu olan, küçük boyutlu, cam şişeler, teneke kutular, ilaç ampulleri, kozmetik tüp şişeleri, av fişekleri ve stick yapıştırıcıları gibi ürünlerin etiketlenmesine yönelik tasarlanmıştır. Merdaneli konveyör ve ayarlanabilir yükseklik sayesinde, yatay etiketleme makinası kolay ve hızlı ürün degişimine imkyan verir. Ekipmanlarının kullanımı birçok etiket etiketleme uygulamalarında basit ve kolaydır.

Genel amaçlı etiket etiketleme makinalarının yetersiz kaldıgı alanlarda Zeta Makina standart ve modüler olmayan bileşenler desteile ekonomik ve kullanımı kolay birçok müşteri uygulamalari için çözümler sunar.

 

 

 

Etiketleme makinası | MODEL ZTA160RY


Yatay etiket etiketleme makinası, MODEL ZTA160RY stabil olmayan yuvarlak ürünlerinin yatay konumda, parçalı veya sarmal etiketle yüzeylerini etiketlemek için tasarlanmıştır. Etiketleme makinası ince ve uzun ürünlerin, tekbaşına dikey konumda konveyör üzerine ilerlemesi mümkün olmayan etiket etiketleme uygulamalarına uygundur. Etiketleme makinası ZTA 160RY etiket uygulama işlemini, kendi eksen çevresinde dönen merdaneli konveyör üzerinde yatay konumda ilerleyen ürünlerin sensör tarafından algılanmasıyla gerçekleştirir.Ürünlerin boyutlarına göre etiketleme makinası ortalama 150 ad/dak üretim hızına ulaşabilir.

 

 

etiketleme makineleri  

Not: Genel bilgi otomatik etiketleme makinası özelliklerinin tümünü kapsamaz. Ayrıntılı teknik bilgi ve modellerin özellikleri için otomatik etiket etiketleme makinası ürün broşürlerinden yararlanabilirsiniz.