Etiketleme makinaları | ZETA

 

 otomatik etiket etiketleme makinaları  

 

OTOMATİK | Etiketleme makinaları


Kusursuz, yüksek performanslı, güvenilir ve maliyeti makul otomatik etiketetiketleme makinaları.

Otomatik etiket etiketleme makinaları kare, yuvarlak ve oval cam, plastik şişe veya metal kapların ön, arka, üst, yan ve alt yüzeylerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Tasarımı yenilikçi ve modüler olan otomatik etiket etiketleme makinaları büyük olanaklar sunmaktadır. Otomatik etiketleme makinaları parametre ayarları; renkli dokunmatik operatör panel üzerinden yapılmaktadır ve kendi üretimimiz olan etiketleme modülü MODEL ZTA 160 kullanılmaktadır. Self etiket etiketleme makinaları uygulamalarında Türkiye'de yaygın olan elektrik,elektronik ve pnömatik malzemeler tercih edilmiştir. üretimde kullanılan paslanmaz çelik, AL ve mühendislik plastikler, etiketleme makinaları sistemlerinin uzun yıllar ve sürekli çalışır durumda kalmasını sağlar.
   

Kendinden yapışkan etiket etiketleme makinaları kendine özgün tasarım sayesinde, ürün etiketleme akişina göre sağ veya sol konumunda uygulanabilir.Etiketleme makinaları yapısi simetriktir. Gerek duyulduğu veya istenildiği taktirde etiketleme makinaları, hiç bir ilave parçaya ihtiyaç kalmadan, demontaj ve tekrar montaj işlemleriyle,etiketleme yönü müşterinin üretim sahasında değiştirilebilir.Tek tip şase üzerine kurulmuş olan otomatik etiketleme makinaları, daha sonra destek ekipmanları ilave edilerek model değişikliğine gidilebilir.

 

 

Etiketleme makinası | MODEL ZTA160TA


Etiketleme makinaları aylesinin otomatik serisinden olan, etiketleme makinası ZTA 160TA, herhangi bir üretim hattı içine kolayca entegre edilebilir, üstten etiketleme uygulamalarına uygun bir etiketleme makinası modelidir. Bununla birlikte, otomatik etiket etiketleme makinası ZTA 160TA istenildiği zaman tek başına üretim hattı dışında da çalıştırılabilir. Modül açı ve yükseklik ayar grubu sayesinde otomatik etiket etiketleme makinası ZTA 160TA yan yüzey uygulamalarda da kullanılabilir. Etiket etiketleme makinaları arasında çok yönlülük ve cazip fiyat/performans oranı ile etiket etiketleme makinası ZTA 160TA sanayinin tüm dallarında öne çıkmaktadır.

 

Birçok seçenek ve ek modüller sayesinde otomatik etiket etiketleme makinası model ZETA 160TA üst yüzey etiket etiketleme makinaları gereksinimlerinize tam karşılık verir:

 

 • Etiketleme modülü yükseklik ayar grubu
 •       Ürün  ayırma  istasiyonu (opsionel)
 •       Ek yazıcı sistemleri (hot foil, inkjet yazıcı)
 •       Etiketleme modülü MODEL ZTA160
otomatik etiket etiketleme makinası  

 

 

otomatik etiketleme makinaları 

Etiketleme makinası | MODEL ZTA 160SA


Self etiket etiketleme makinası, model - ZTA 160SA, özellikle kare veya dikdörtgen kutular gibi ürünlerin yan yüzeylerinin etiketlenmesi için tasarlanmıştır. Etiket etiketleme makinası ZTA 160SA modüler tasarımı, sayesinde destek ekipmanlarıyla özelleştirebilir. Yan yüzey self etiket etiketleme makinalarından olan, etiketleme makinası ZTA 160SA üretim hattı içinde veya tek başına, kullanabilir. Opsiyonel sarma istasyon kullanımı, köşeli yüzeylere etiket uygulama imkyanı sağlamaktadır. Birçok seçenek sayesinde ZETA inline otomatik etiket etiketleme makinası gereksinimlerinizi eksiksiz karşılar. ZTA 160SA kendinden yapışkan etiket etiketleme makinası, esnek yapısı ve işlevsel tasarımı sayesinde, ön/arka veya üst cephe etiketlenmesinde de kullanabilir. Tercihe göre otomatik etiket etiketleme makinaları, hatalı ürünler için ayıklama istasyonu, etiket konumu ve baskının kontrolü için  ilave opsiyonlar ile donatılabilir

 

Birçok ek modüller ve seçenek sayesinde ZETA 160SA yan yüzey etiket etiketleme makinası gereksinimlerinize tam karşılık verir:

 

 • Modül açı ve yükseklik ayarlama grubu
 •       Denetim üniteleri ve ayıklama istasyonu
 •       Mekanik veya kapasitif etiket sensörü
 •       Etiketleme modülü MODEL ZTA160
Not: Genel bilgi otomatik etiketleme makinaları özelliklerinin tümünü kapsamaz. Ayrıntılı teknik bilgi ve modellerin özellikleri için etiket etiketleme makinaları ürün broşürlerinden yararlanabilirsiniz.

 

 

Etiketleme makinası | MODEL ZTA160RA


Otomatik etiket etiketleme makinaları serisinin en yaygın modelleri arasında bulunan etiket etiketleme makinası ZTA 160RA, kesiti yuvarlak olan ürünlerin, dikey konumunda tam veya kısmi etiket sarılmasında mükemmel bir çözüm sunar. Etiket etiketleme makineleri sistemlerimizin tümünde olduğu gibi, etiket etiketleme makinası model ZTA 160RA modüler bir tasarıma sahiptir ve ürün/etiket değişiminde ilave ekipmana gerek duyulmaz. Kendinden yapışkan etiket, etiketleme makinaları modül açı ve yükseklik ayar grubu sayesinde konik yüzey uygulamalarda da kullanılabilir. Yüksekliği ayarlanabilir, döner band sarma istasyonu sayesinde etiket etiketleme makinası ZTA 160RA daha yüksek üretim hızına ulaşılır.

 

 

 • Modül açı ve yükseklik ayarlama grubu
 •       Ürün ayırma ve hizalama istasyonu
 •       Döner band ürün  sarma istasyonu
 •       Etiketleme modülü MODEL ZTA160
tam otomatik etiket etiketleme makinaları