Etiket etiketleme makineleri | ZETA

 

Otomatik etiket etiketleme makineleri  

 

Taşınabilir | Etiketleme makineleri


Bugünün ve yarının etiket etiketleme ihtiyaçlarını karsılamak için ileriye dönük etiketleme makineleri.

Zeta Makina tüm boyutlarda cam şişeler, teneke kutular ve plastik kaplarda saklanan, gida, ilaç,kozmetik,kimya ve temizlik malzemeleri için yari-otomatik ve otomatik etiketleme makineleri sunar. Taşınabilir etiket etiketleme makineleri modüler tasarım ile kolay hat entegrasyonu ve ürün degişimi saglar. Standart ve modüler bileşenler, geniş ürün yelpazemiz birçok müşteri uygulamalari için çözümler sunar Uygun etiket etiketleme makineleri ve ekipman temini, hazırdaki sahaların işletmeye alınmasi için etüd çalısmaları, seçilmis olan etiket etiketleme makineleri ve ekipmanın kullanımı ve egitiminin verilmesi sekröre sundugu hizmetlerden bazılarıdır

Yenilikçi, ekonomik ve ileriye dönük taşınabilir otomatik etiket etiketleme makineleri ile ilgili tüm konularda bize danışmaya çekinmeyin. Ikna edici hizmetlerimizle size karşı her zaman sorumlu ve adil olacagız.

 

 

Etiketleme makinası | MODEL ZTA160TT


Taşınabilir etiket etiketleme makineleri aylesinden olan etiketleme makinası, MODEL ZTA160TT mevcut konveyör hatlarında, daha yüksek hacimde, üst yüzey otomatik etiket etiketleme uygulamalarına uygundur. Etiketleme makinası ZTA 160TT etiket uygulama işlemini, konveyör üzerinde ilerleyen ürünlerin sensör tarafından algılanmasıyla gerçekleştirir.. Etiketleme makineleri arasında rekabetçi fiyatı, taşınabilirliği ve kullanım kolaylığı ile etiketleme makinası ZTA 160TT orta ölçekli üretim birimleri için ideal bir başlangıç modelidir. ZETA otomatik etiket etiketleme makineleri modüler yapısı ve işlevsel tasarımı sayesinde, ön/arka veya alt yüzey etiketleme uygulamalarında da kullanabilir.

 

 

  • Yüksek hız ve etiketleme performansı
  •        Hızlı ve kolay ürün/etiket değşimi
  •        Taşınabilir  ve  kullanım esnekliği
  •         Düşük  maliyet,  kompakt   boyut
etiketleme makineleri  

 

 

etiket etiketleme makineleri 

Etiketleme makinası | MODEL ZTA 160ST


Taşınabilir etiketleme makineleri grubunda yer alan etiketleme makinası model ZTA 160ST farklı sektörlerin üretim bantlarının üzerinde, ürün veya ambalaj kutularının yan yüzeylerine otomatik etiket uygulamak için  ideal bir seçimdir. Taşınabilir self etiket etiketleme makineleri elle uygulamalarından kaynaklanan etiket zedelenmelerini önler ve zaman tasarufu sağlar. Otomatik etiketleme makinası ZTA 160ST hızlı, kolay değştirme özelliklerine sahip, kalitesinden ödün vermeyen bir etiketleme modelidir.

 

 

  • Yuksek hız ve etiketleme performansı
  •        Hızlı ve kolay ürün/etiket değşimi
  •        Taşınabilir  ve  kullanım esnekliği
  •         Düşük  maliyet,  kompakt   boyut

Not: Genel bilgi otomatik etiketleme makineleri özelliklerinin tümünü kapsamaz. Ayrıntılı teknik bilgi ve modellerin özellikleri için taşınabilir otomatik etiket etiketleme makineleri ürün broşürlerinden yararlanabilirsiniz.